Pereiti prie turinio

Dėl prekybos per naujienas


DUAL

Rekomenduojami įrašai

Sveiki. Turiu keletą klausimų dėl prekybos per svarbias naujienas. Gal iš čia esančių žinos kas nors.

 

Tarkim turiu atsidaręs realią sąskaita pas tikrą ECN brokerį. Pvz Roboforex ECN Pro NDD. Ir noriu scalpint 1 min intervale. Ar galima tikėtis greito orderio įvykdymo per svarbias naujienas? Jei ne, kiek apytiksliai užtruktų orderio įvykdymas? Ir ar labai dažnai įvyksta praslydimas per naujienas? Ir su kokiom dar įmanomom proNecenzūrinė leksikamom galiu susidurti, jei rimtai užsiimčiau prekyba per naujienas?

 

Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Labas

Pagrindinė proNecenzūrinė leksikama per naujienų prekybą yra ta, kad jeigu rinkai būna paskelbtas netikėtas sprendimas pvž. ECB kai paskelbė 0% palūkanas rinka tampa labai volatili spredas išauga labai stipriai būna kad ir 10 kartų didesnis negu įprastai $-), tada jau gali būti neaišku kur čia ta valiuta sustos =^-^=. O šiaip į kainą dažniausiai jau būna įskaičiuota "forecast" - prognuozuojama kaina, tai gali tik uždirbti iš to jeigu pagal savo analizę pagrįstai gali manyti, jog įvertinimas netikslus ir nustatai, kad tai yra blogesni ar geresni rezultatai. O praslydimas labiau tikėtinas anksčiau paminėtu atvėju.

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Dėkui. O gal dar žinai, koks vidutinis spredas būna per naujienas? Turiu omeny ne per tas super svarbias kaip yellen komentarai ir pan ar kas liečia palūkanas, bet tokie kaip nfp, trade balance, cpi, pmi, gdp, retail sales ir kiti gan svarbus ekonominiai rodikliai? Ir visgi, ar galima per tokias naujienas tikėtis greito orderio atidarymo? T.y. ne daugiau kelių sek. vėlavimo vos tik atsidarius pirmai žvakei M1 intervale po naujienos paskelbimo.
Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Archyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir joje nebegalima teikti naujų atsakymų.

×
×
  • Sukurti naują...