Pereiti prie turinio

Kaip tai paaiškinti????


DUAL

Rekomenduojami įrašai

Sveiki. Turiu tokį klausimuką dėl ką tik įvykusio NZD palūkanų sumažinimo. Esmė tame, kad palūkanos buvo sumažintos 0.25%, bet kažkodėl NZD kursas pakilo 100 punktų. Gi palūkanos buvo sumažintos. Pvz, kai svaro palūkanos dar gal prieš savaitę laiko irgi buvo sumažintos, svaras krito. Tai kodėl tas NZD kilo? Kaip visa tai paaiškint sveiku protu? Dar atsimenu birželio 9 kai to paties NZD palūkanos buvo paliktos tos pačios, jis tuo momentu šovė į viršų. Nu logiška. Bet kaip jis vėl galėjo kilt, kai jos buvo sumažintos?? Čia visiškai su logika prasilenkia ir aš jau nieko nebesuprantu. Dar ir nuostolių prisidariau, kai tokios nesamonės rinkoj vyksta.
Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Labai svarbų vaidmenį vaidina pačio banko komentarai per posėdį, šiuo atveju NZD palūkanų sumažinimas jau buvo įskaičiuotas į kainą ir rinka jau tai žinojo,  todėl po verdikto sekė bulių reakcija. Bet vėliau nuo maksimumų NZD atsitraukė, nes banko pranešime buvo užuominų apie didelį NZD kursą ir žemą infliaciją, o tai savo ruožtu signalas toliau mažinti palūkanas.
Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Dėkui, Mykolai. kaip visad padėjai. Ech, o aš galvojau, kad viskas daug paprasčiau. T.y. jei palūkanos sumažinamos, kursas krenta tos valiutos, jei padidinamos, kyla. Ir dar prieš darant sandorį nagrinėjau prieš tai buvusius palūkanų svarstymus grafikuose, kaip reaguoja rinka. Viskas atrodė paprasta. Gerai čia išsidūriau turiu pasakyt. Beje, gal žinai per kur galima stebėt gyvai kas yra šnekama tuose posėdžiuose? Ar čia jau tektų mokėt už tokią paslaugą?

 

Ir dar tuo pačiu noriu paklaust. Gal žinai  kur ir nuo ko galima pradėt domėtis fundamentalia analize? Info kaip ir pilna atrodo, bet ji labai išmėtyta ir kai kur sunku suprast apie ką šnekama. Blogiausia, kad nežinau nuo ko pradėt. Norėtųsi išsamaus gido žaliukam, kur būtų nuo paprasčiausių dalykų pradedama palaipsniui pereinant prie sudėtingesnių. Visai kaip mokykloj kad :D Gal ką patartum? Nes kad žinių trūksta, tai akivaizdu. Pats įsitikinau jau. Per piniginę..

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Jo, iš tikrųjų, norint gauti fundamentalią info iškarto, reikia mokėti, ir nemažai. Tiksliai nepasakysiu, bet brangu. Tokias paslaugas teigia Bloomberg, Reuters Finance, gali yra ir pigesnių kontorų. Ten is esmės mokama už tai, kad 5-10 sekundžių pirmas gauni info nei tai publikuojama per nemokamus resursus. Aš manau, kad čia nebent tik profams, kurie tik fundamentą prekiauja.

 

Iš tiesų, fundamentinė analizė - tai yra ekonomikos mokslai. Reikia bent bazinių ekonomikos žinių (infliacija, darbo rinkos rodikliai, BVP ir pan.), o jau turint bazines žinais, galima ieškoti dėsningumų Forex naujienose. Na, kažkiek bandysim ir mūsų portale panagrinėt :)

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Na būtų šaunu, jei įmestum keletą pamokų apie fundamentiką. Įvadą, bendrais bruožais, kad supažindint naujokus.

 

Beje, turiu paskutinį klausimą. Kad nekurt kitos temos. Daugiausia per naujienas treidinu darbe, nes yra labai daug laisvo laiko. Bet proNecenzūrinė leksikama, kad internetas yra lavonas tiesiogine to žodžio prasme (greitis, tiksliau lėtumas apačioj). Ir pats pc labai silpnas. Orderį net ramioj rinkoj išstatyt užtrunka vos ne 5 s. Taip pat ir uždaryt. Dar gal net ilgiau. Kas yra katastrofiška, kai kalbama apie prekybą naujienų metu. Manau brokeris nekaltas gal dėl to. Ką patartum? Pc proNecenzūrinė leksikamą išspręst kaip žinau, nes turiu laptopą padorų, bet ką daryt dėl interneto? Ar padėtų šitoj vietoj VPS?

 

 

http://www.speedtest.net/result/5547962002.png

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Kalbate apie mobilų internetą tai prisidėsiu tuo pačiu, turiu mezon tą "geresnį 4G LTE", 18 Mbps už 13e/mėn, didelis modemas, ne usb. Rezultatai nedžiuginantys,  išsiuntimas svarbus tarkim jeigu noresi VPS prisijungti tai kaip ir nelabai gerai veiks. Čia Lietuvoje gana neblogai veikia, tačiau daug lėtesnis ir ping blogesnis užsienyje pasiekia net ir 100.  Skalpingui netinkamas, tačiau naudojuosi sukandęs dantis ~X(.

 

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Šiuo metu iš mobiliųjų internetų tai Bitė tikriausiai geriausias, nors ir omnitel nedaug atsilieka ten jau pagal kainą galima lyginti. Omnitelio minusas, kad visi planai su duomenų apribojimais, nors ir bitė sumažina spartą pasiekus tam tikrą limitą.  Neseniai ir tele2 pradėjo neribotą internetą namams teikti, tad reikia tikėtis, kad didėjant konkurencijai gerės tiek paslaugų kokybė tiek ir kainos.
Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Archyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir joje nebegalima teikti naujų atsakymų.

×
×
  • Sukurti naują...