Pereiti prie turinio

Indikatorius "Better Volume"


Mykolas

Rekomenduojami įrašai

Indikatoriaus pavadinimas: "Better Volume"

 

Aprašymas: Indikatorius analizuoja prekybos apimčių pasikeitimą priklausomai nuo kainos pasikeitimo (atsidarymo, užsidarymo) ir maksimalių žvakių taškų. Šis indikatorius yra ypač mėgiamas tarp VSA strategijos treiderių!

 

Indikatorius signalizuoja spalvotais stulpeliais, kurie keičia spalvą priklausomai nuo situacijos rinkoje. Kaip ir kiti panašūs indikatoriai, Better Volume yra dažniausiai kompleksiškai naudojami su kitais indikatoriais, pvz. Stochastiku.

 

Taigi, ką reiškia indikatoriaus spalvos:

 

1. Raudona spalva - rinkoje vyrauja itin didelės apimtys, kurios charakterizuojamos "bulių" žvake su plačiu spredu, ir šis signalas atsiranda, kai rinka staigiai apsisuka į "bulių" pusę, arba kaip "bulių" trendo pradžia po užsitęsusio fleto.

 

2. Balta spalva - rinkoje vyrauja itin didelės apimtys, kurios charakterizuojamos "meškų" žvake su plačiu spredu, ir šis signalas atsiranda, kai rinka staigiai apsisuka į "meškų" pusę, arba kaip "meškų" trendo pradžia po užsitęsusio fleto.

 

3. Žalia spalva - rinkoje vyrauja didelė apimtis, tačiau šiuo atveju žvakė neturi potencialo judėjimui (yra mažas spredas), o tai reiškia, kad galimas trumpalaikės tendencijos apsisukimas, bet taip pat ir tęsinys.

 

4. Purpurinė spalva - rodo, kad yra grupė žvakių su didele apimtimi bei mažu spredu, o tai reiškia apie prasidedančią korekciją arba vidutinės tendencijos pasikeitimą.

 

5. Geltona spalva - reiškia mažą momentinę apimtį, kuri rodo arba į korekcijos pradžią, arba einamojo techninio fragmento pabaigą.

 

Papildoma informacija: indikatorius veikia bet kokiame laiko intervale, su bet kokiomis valiutų poromis.

 

Kaip jau buvo minėta, šis indikatorius yra ypač populiarus šiuo metu, kuris tiks tiek naujokams, tiek profesionalams. Forex apimčių tema paskutiniu metu gana stipriai vystosi, todėl panašaus tipo indikatoriai yra naudojami kombinuojant juos su klasikinėmis metodikomis.

 

Ekrano nuotraukos (screenshots): 

http://s019.radikal.ru/i613/1311/e0/d6cc228366a7.jpg

 

Atsisiųsti: prisegtas failas yra pranešimo apačioje

BetterVolume_1.4.ex4

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Archyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir joje nebegalima teikti naujų atsakymų.

×
×
  • Sukurti naują...