Pereiti prie turinio

[Mokėjimo sistema] Advanced Cash


Rekomenduojami įrašai

Spoileris

Pavadinimas: Advanced Cash

Įkurta: 2014 m.

Oficialios svetainės nuoroda: nuoroda

Įnešimo variantai: Bankinis pavedimas | Banko kortelė | Bitcoin | Payeer | Perfect Money | eCoin | ...

Išvedimo variantai: Bankinis pavedimas | Banko kortelė | Bitcoin | Payeer | Perfect Money | eCoin | ...

Aprašymas

Spoileris

Advanced Cash yra 2014 m. įkurta ofšorinė mokėjimo sistema, kuri specializuojasi teikiant bankinių pavedimų priėmimo ir išėmimo paslaugas populiarioms biržoms ir mokėjimo sistemoms. Sistema registruota Belize ir turi licenciją veikti šioje šalyje. Registracijos adresas yra Suite 102, Ground Floor, Blake Building, Corner Eyre & Hutsons Streets, Belize City, Belize C.A. Kortelės leidėjas yra "Wave Crest".

Pagrindiniai privalumai - "Advanced Cash" iš anksto apmokėta "MasterCard" kortelė su dideliais išėmimo limitais ir mažais mokesčiais, kuria gali naudotis bet kuris sistemos naudotojas, taip pat galimybė išsiimti pinigus iš "Perfect Money".

Sąskaitos atidarymas

REGISTRACIJA sistemoje Advanced Cash. Registracija sistemoje yra standartinė, duomenys pildomi anglų kalba. Užsiregistravę turite praeiti patikrinimą, kad galėtumėte naudotis sistema.

Įmokų įmokėjimo būdai ir išlaidos

Advanced Cash siūlo įmokas pervesti banko pavedimu, vidiniu pervedimu, VISA ir MasterCard, Bitcoin pervedimu, Perfect Money, taip pat pervesti lėšas iš kai kurių biržų ir kitų mokėjimo sistemų. Įnešimas banko pavedimu yra nemokamas, įnešimo iš kortelės kaina yra 2,95-3,95 %, vidiniai pervedimai ir sąskaitos papildymas iš "Perfect Money" yra nemokami. Visus sąskaitos papildymo variantus ir mokesčius rasite nuorodoje Išplėstiniai grynųjų pinigų tarifai.

Išėmimo būdai ir mokesčiai

Advanced Cash siūlo išsiimti pinigų bankomatuose naudojant išankstinio mokėjimo kortelę Advanced Cash MasterCard, vidiniu pervedimu, pervedimu į VISA ir MasterCard, pervedimu į Perfect Money sąskaitą ir sąskaitas biržose bei kitose mokėjimo sistemose. Įdomiausia išsiimti pinigus naudojant Advanced Cash iš anksto apmokėtą MasterCard kortelę. Kadangi mokėjimai banko pavedimu pervedami į mūsų sąskaitą, negalite papildyti "Advanced Cash" sąskaitos per "Skrill" arba tiesiogiai iš savo finansų maklerio įmonės, todėl iš savo finansų maklerio įmonės į "Advanced Cash" taip pat galite atsiimti tiesiogiai arba tiesioginio debeto kanalu.

Išėmimas į "Advanced Cash" išankstinio mokėjimo kortelę "MasterCard" kainuoja 2,98 USD (0,99 USD pervedimas + 1,99 USD išėmimas bankomate), vidiniai pervedimai yra nemokami, išėmimas į VISA ir MasterCard kainuoja 2,95 % + 5 USD, išėmimas į "Perfect Money" kainuoja 0,95 %. Visas pinigų išėmimo galimybes ir mokesčius rasite nuorodoje "Advanced Cash" tarifai.

Išėmimo kaina nurodyta atsižvelgiant į komisinį mokestį už pervedimą iš DC į Perfect Money (0,5 %) ir iš Perfect Money į sistemą (0,5 % po patikrinimo) (pavyzdžiu FXOpen).

Išėmimo "Advanced Cash" išankstinio mokėjimo kortele "MasterCard" kaina yra 1-2 % (1,99 USD grynųjų pinigų išėmimas bankomate, 0,99 USD pervedimas į kortelę, 0,5 % pervedimas iš "Perfect Money", 0,5 % pervedimas iš DC į "Perfect Money" sąskaitą). Grynųjų pinigų išėmimo limitas perėjus patikrinimą 3 000 USD per dieną, 90 000 USD per mėnesį, pirkinių limitas 10 000 USD per dieną, indėlių limitas 3 000 USD per dieną, didžiausia kortelės suma nenurodyta. Kortelės užsakymo kaina yra 4,99 USD. Kortelės aptarnavimo mokestis netaikomas. Kortelė galioja 3 metus. Valiutos konvertavimo mokestis yra 2,6 %. Kortelę galima užsisakyti eurais, tokiu atveju visi limitai ir komisiniai mokesčiai taip pat bus pateikti eurais.

Naudingos nuorodos

Advanced Cash tarifai

Advanced Cash prepaid MasterCard kortelė

 

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

  • Mykolas pakeitė pavadinimą į [Mokėjimo sistema] Advanced Cash
  • Mykolas kaip rekomenduojama rodoma ši tema

Prisijunkite prie pokalbio

Galite rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau. Jei turite paskyrą, prisijunkite kad skelbtumėt su savo paskyra.

Svečias
Atsakyti į šią temą...

×   Įkelta kaip turtingas tekstas.   Vietoj to įklijuokite kaip paprastą tekstą

  Leidžiama naudoti tik 75 šypsenėles.

×   Jūsų nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Vietoj to rodyti kaip nuorodą

×   Jūsų ankstesnis turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Paveikslėlių tiesiogiai įklijuoti negalima. Įkelkite arba įterpkite paveikslėlius iš URL adreso.

×
×
  • Sukurti naują...