Pereiti prie turinio

Kurios valiutu poros aktyviausios? Greiciausiai juda?


Jurgen799

Rekomenduojami įrašai

Na klausimas gal ir kvailas, bet vis tiek klausimas :D Labai tingis po tuos straipsnius landziot ir ieskot :)

 

Blogai, kad tingis, nieko taip nebus, jei norėsi, kad viskas ant lėkštutės būtų padėta, turiu galvoje tolimesnę prekybą, nes ten irgi daug info reikia, o ieškot ir skaityt tingėsis  ;D Bent jau iš pagarbos šio forumo administratoriui galėtum paskaitinėti temas ir tikrai surasi staripsnį tave dominančia tema.

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Pakankamai laiko uzima kiti skaitiniai :) Tokias smulkmenas galit ir forumuose atsakyt. Kam jis is vis reikalingas jei viskas straipsniuose yra? :) Be to paklaust ir gaut atsakyma konkreciai i tai kas domina paprasciau ir greiciau nei landziot po kruvas straipsniu, man gal kita informacija visiskai neaktuali, tai kam man dabar skaityt kokiu 10 straipsniu ir ieskot jei galit cia pasakyt :) Laikas pinigai ar ne? :D

 

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Geras klausimas, tarp kitko!

Tik siek tiek ji performuluosiu - koks valiutos didžiausias volatilumas (volatility), t.y. kokios valiutos per diena suvaikšto daugiausia punktų.

 

Einam čia

 

Išsirenkame pvz. 10 savaičių laikotarpį ir matome, kiek vidutiniškai valiuta nueina punktų. Tarkime, matosi ,kad aktyviausias yra auksas, paskui egzotika (bet ja geriau ignoruoti). Iš pagrindinių matosi GBP/NZD, EUR/NZD ir t.t.

 

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Archyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir joje nebegalima teikti naujų atsakymų.

×
×
  • Sukurti naują...