Pereiti prie turinio

Pagalbininkas StupidoHelper


Mykolas

Rekomenduojami įrašai

37276.jpg.12d75f53178feaf1e47f04236048cf7e.jpg

Roboto pavadinimas: StupidoHelper

Išleidimo metai: 2019-2023

Autorius: Igor Ryabchikov

Versija: 8.5
Terminalas: MT4
Pora, laiko intervalas ir kita - nesvarbu

Aprašymas :

Kadangi Forex rinka yra diapazoninė rinka, daugelis prekiautojų mėgsta statyti orderių tinklus kainų svyravimų diapazone, naudodami daugybę orderių ir vidurkinimą.
Ir šiandien mes aptarsime robotą - tokių orderių tinklų "tvarkytoją" - kuris neužduoda nereikalingų klausimų ir išsprendžia nepelningų tinklų problemą. 

Problema ir jos sprendimas

Mes visi retkarčiais darome klaidų.
Yra tokių, kurie suklysta sudarydami sandorį, laiku pripažįsta savo klaidą ir susitaiko su nuostoliu, dirba toliau.
Ir tai yra teisingas požiūris.
Vis dėlto visiems pasitaiko užsispyrimo priepuolių: "ne, aš nesu pasirengęs priimti šio nuostolio", " tuoj viskas apsisuks", "mes va čia tik suvidurkinsime ir užsidarysime ties nenuostolio riba" ir panašiai.
Ir nespėjus apsidairyti, jau turite nusmukusį vidurkinimo tinklą, o kainai vis tiek nerūpi jūsų įsitikinimas, kad ji juda ne ta kryptimi.

Idėja nėra nauja: jei turime tam tikrą skaičių sandorių, kurie išėjo į pelną, galime panaudoti šį pelną, kad uždarytume dalį nuostolio.
Velnias, žinoma, slypi detalėse: kada ir kiek ko uždaryti, kaip sukurti uždarymo poziciją, kaip pridėti pozicijas ir apskritai, kaip pasiekti, kad mūsų nuosmukis palaipsniui susitrauktų iki nulio, ir uždaryti.

Šis robotas jums netiks, jei:
- Ieškote įrankio, kuris užfiksuotų jūsų nuostolį ir "garantuotų", kad jis nedidės. Nežinau tokio dalyko, ir "Stupido" tikrai ne tai
- Laisvosios maržos ir užstato maržos santykislabai jau mažas. Kitaip tariant, esate giliame šūde ir neturite jokios maržos atsargos. Jums gali padėti tik stebuklas
- Turite nedaug atvirų pozicijų ir dauguma jų atidarytos minimaliu lotu. Stupido gana gerai jas išveda porcijomis. Tačiau jei jūsų pozicijų negalima išskaidyti į porcijas ir jų nėra dešimtys - joks stebuklas neįvyks, jums reikia įprasto averagerio ir šiek tiek sėkmės.

Šis robotas jums pravers, jei:
- Kaina išėjo iš zonos, kurioje jūsų pozicijos galėtų būti uždarytos į nenuostolį, ir neketina grįžti atgal.
- Kartu vis dar turite pakankamai erdvės manevruoti ir taikyti vidurkinimą, tačiau suprantate, kad visa tai sekti ir skaičiuoti rankomis yra daug darbo, o ir laiko tam neturite.

Roboto strategija

Stupido apskaičiuoja, kur yra artimiausias taškas, kuriame jis pradės sekti mažiausią uždaromą porciją nuo dabartinės pozicijos kiekviena kryptimi, ir nubraižo rėmelius, leidžiančius jums tai įvertinti.

Jei kaina priartėjo prie to taško - rėmelis nuspalvinamas ir pradeda rodyti, kas ten vyksta proceso metu.

Tuo pat metu jis tuo pat metu tralina pelną ir bando sukaupti daugiau uždarymo nuostolio rinkinyje - iki bandymų uždaryti priešingos krypties pozicijos dalį visiškai pelningos dabartinės krypties pozicijos sąskaita. Taip pat su tralu.

Po roboto darbo rezultato jūsų grafikas atrodo maždaug taip:

Spoileris

image.png.41b00bc482a1a27f989df1f877db7668.thumb.png.31887af06514a4ddf1bc75bb8275a293.png

Viena iš puikių šio pagalbininko savybių yra ta, kad jis yra pilnai testuojamas.

Aš, atleiskite, netikiu pasakomis ir nesuprantu, kaip galima patikėti pinigus, net pusę jau prarastų, kažkokiam algoritmui, kurio vienintelis veikimo įrodymas yra ekrano nuotraukos iš jo pardavėjų telefonų.

Štai kodėl "StupidoHelper" turi integruotą "problemų kūrimo sistemą".

Nustatymuose yra specialus tam skirtas skyrius:

image.png.8a22cf2704fb34b455b0347c40e9b137.png.28c5441b99e9219c67dc57c3005aae2d.png

Šioje sekcijoje galite nustatyti (eilės tvarka):

 • Magic, su kuriuo bus atidaromi "pradinės struktūros" sandoriai
 • Sandorių skaičius viena kryptimi
 • Signalas pirmajam įėjimui kiekviena kryptimi. Variantai:

- Stupido averaging rules. Įeiti ten, kur įeitų vidurkintojas - išsamiau tai aptarsime vidurkinimo nustatymų skyriuje.

 - Last candle one side. Įėjimas paskutinės žvakės kryptimi. Tai apskritai turėtų būti pirmasis sandoris. Jei yra sandorių priešinga kryptimi, prieš juos neįeiname
- Last candle both sides. Rekomenduojamas režimas, jis lems kuo greitesnį norimos struktūros atkūrimą. Jei paskutinė žvakė yra bulių krypties ir nėra sandorių pirkimui - atidarome pirkimą. Jei paskutinė žvakė meškų ir nėra sandorių pardavimui - atidarome pardavimą. Priešinga pusė ignoruojama.

 • Pradinės struktūros orderių lotas. Visi jie bus atidaryti su šiuo lotų skaičiumi, be daugiklių - jei reikia imituoti didėjantį atidaryto tinklelio lotų skaičių, galite sukurti savo būdą.
 • Tinklo žingsnis. Atidarymas ant barų, todėl žingsnis yra minimalus. Jis gali būti šiek tiek didesnis.
 • Take Profit, keturių ženklų punktais
 • Stop Loss, keturių ženklų punktais
 • Atsitraukimas nuo paskutinio tinklo rato

Pavyzdys:

Pavyzdys: 10 orderių su žingsniu 25 punktais, o loto dydis - 1 lotas. Take Profit 24 punktai, stop loss nulis (nėra stop loss). Atsitraukimas nuo struktūros yra 100 punktų.

Ką robotas padarys: pradės atidarinėti sandorius pagal pasirinktą metodą. Ir juos vidurkins. Kai kurie iš jų užsidarys pagal TP, kiti atsidarys. Dėl to tam tikru momentu kaina nueis pakankamą atstumą viena kryptimi, prieš šią tendenciją bus sukaupta 10 kelių su 25 punktų žingsniu, o visi sandoriai dėl tendencijos toliau bus uždaromi pagal TP. 

Nebus atidaryta daugiau kaip dešimt kelių, o kai kaina nuo paskutinio kelio nutols 100 punktų, struktūra bus laikoma užbaigta, robotas perduos valdymą surinkimo moduliui, kuris pradės šį gėrį išskaidyti.

Kai jis ją visiškai sutvarkys (0 sandorių grafike), robotas vėl įjungs pradinės struktūros režimą ir pakartos ciklą.

Ir taip toliau iki istorijos pabaigos.

Rezultate grafikas testeryje atrodys maždaug taip:

Spoileris

image.png.ebbc25f873581270119562dfb9115b14.thumb.png.f4dfed89e11462fa82a9064ac7b87f10.png

Tai, beje, yra grafikas su pradine struktūra 16 orderių su 25p žingsniu, loto dydis 0,5 ir atsitraukimu 50 valiutų poroje USDCHF

Tai realios situacijos modeliavimas, kuris šiuo metu jau kelis kartus kainavo gana daug - ir šis grafikas tarsi suteikia vilties, kad dar ne viskas prarasta.

Grafike matyti, kaip pastebimai auga drawdown'as tuose taškuose, kur visas šis gėris įsiveržia į trendą, o tada EA palaipsniui traukia jį žemyn iki visiško išėjimo.

O tada robotas vėl įsitraukia, sąmoningai, kad patikrintų savo gebėjimą ištraukti šį gėrį iš kuo didesnio drawdown'ų rinkinio.

Pagal savo konstrukciją drawdown modeliavimo sistema turėtų veikti tik testeryje.

Tačiau vis tiek rekomenduočiau nustatyti parametrą Initial structure count = 0 (pradinių struktūrų skaičius = 0). 

Pagrindiniai nustatymai

image.png.f7ebb04540c6dd15fe51360851d50747.png.bd9412c860d7c1134d529f432338f0f1.png

 • Nuosavas magic numeris. Su juo bus atidaromi vidurkinimo orderiai
 • Magic sąrašas, kuriais robotas kabins orderius. -1 -> kabina viską, ką randa šioje poroje. Čia nebūtina rašyti "pradinės struktūros" magiko - jis bus paimtas automatiškai testeryje.
 • Vidurkinimo orderių komentaras. Skirta estetams.
 • Nuostolio riba, depozito valiuta. Jei jis viršijamas, viską negailestingai uždarome. Tiems, kurie nėra pasirengę žaisti iki pergalės
 • Stop Loss. Žiūriu į šį parametrą ir negaliu prisiminti, kodėl jis čia yra. Individualus kiekvieno vidurkinimo orderio stopas. Jis veiks tik kai kuriuose režimuose, apie režimus žemiau
 • Ar atidaryti pirkimus - na, tuo atveju, jei esate alergiški pirkimams. Čia yra jums skirtas nustatymas.
 • Ar atidaryti pardavimus

Vidurkinimo nustatymai

image.png.bb8a991543cc0c35d3523feb3578f8bb.png.ff84bee513e7f8688900f9f7c55c33b9.png

 • Pirmąjį sandorį tam tikra kryptimi atidarome tik tuo atveju, jei priešingos krypties sandoris yra mažesnis už šį dydį. 0 - ignoruoti, atidaryti visada. 
 • Laiko intervalas, periodas ir CCI signalo lygis. Pirkimams aišku, kad bus naudojamas minusinis lygis. Jei periodas lygus nuliui, CCI ignoruojamas
 • Tas pats dar kartą. Kad būtų galima suklijuoti du CCI su skirtingais periodais, laiko intervalais ir lygiais. 
 • Bollingerio periodas, dabartiniame TF
 • Bollingerio nuokrypio daugiklis, siauriausioje juostoje
 • Nuokrypio daugiklio žingsnis - su šiuo žingsniu bus sudarytos kelios juostos, pagal šį nustatymą.
 • Signalinių Bollingerio juostų skaičius. 0 - Bollingerio juosta nenaudojama. Bet kurios iš juostų kirtimas į vidų ir uždarymas viduje laikomas signalu. Kartais paaiškėja, kad praleidžiame per didelį judėjimą
 • Judėjimo intervalo nustatymai:
 1. Diapazono matavimo laikotarpis, valandomis
 2. Kainos procentinė dalis diapazone per paskutines kelias valandas, kuri bus laikoma signalu. Pirmiau pateiktoje ekrano kopijoje ši vertė yra 10. Tai reiškia, kad jei kaina per pastarąsias X valandų nukris žemiau 10 % diapazono, svarstysime galimybę pirkti. Jei ji pakils virš 90 %, svarstysime galimybę parduoti.
 3. Atšokimas, išreikštas procentais, yra signalo perkrovimas. Jei, pavyzdžiui, kaina nukrito iki 5 % ir mes pirkome - mes panaudojome signalą. Dabar kaina turi atšokti iki 25 % diapazono, kad vėl galėtume svarstyti apie pirkimą.
 4. Konservatyvus požiūris. Rekomenduoju true. Iš esmės naudojame ne tik paskutinių X valandų diapazoną, bet ir vidutinę kainos eigą per tokį intervalą, skaičiuojant vidurkį per paskutines 1000 valandų. Taip išvengiama spąstų aplink ramias Azijos sesijas, kai diapazonas susitraukia tiek, kad galima neatsargiai sučiaudėti ir teks pirkti arba parduoti
 5. Grafike nubrėžiama slenkamasis intervalas ir jo signalo bei atšokimo zonos. Jis braižo su daugiakampėmis linijomis, todėl kiekvienai žvakidei į grafiką prideda 4 objektus, norint suprasti testeryje, privaloma jį naudoti
 6.  

Svarbu: visi įjungti "indikatoriai" turi signalizuoti tuo pačiu metu, kad jis virstų pirkimo arba pardavimo signalu. Tai reiškia, kad jei įtraukėte ir Bollingerį, ir judantį diapazoną, jūsų atidarymo tikimybė yra palyginti maža, nes diapazonas signalizuoja apie plėtrą, o Bollingeris - apie susitraukimą. CCI galima sėkmingai derinti su abiem.

Lotiškumas ir žingsnis

image.png.2cbde7d23561d4ca7a60e201a8860f73.png.acc68d38ebc264678035a9c55a1ae219.png

Staigmena, staigmena.

Pirmoji opcija skirta tiems, kuriems labai svarbu, kad lotas neišskristų į kosmosą. Tačiau jo tikrai neverta liesti, jei jo neištestavote. 

Tai lotų valdymo bloko apribojimai: kiek kartų galite padidinti pradinį lotą.

Pradinis lotas yra blogiausio sandorio tam tikra kryptimi lotas. Jis apskaičiuojamas vieną kartą roboto darbo pradžioje ir po to kiekvieną kartą, kai sandorių yra nulis.

Kiekviena kryptis turi savo pradinį lotą.

Toliau - minimalus atsitraukimas nuo pirmojo sandorio.

Atsižvelgiant į tai, kad ją uždėsite ant jau parengto nuosmukio, šios parinkties jums prireiks, kad nustatytumėte, koks bus mažiausias žingsnis tarp pirmojo ir antrojo roboto atidarytų sandorių priešinga kryptimi (taip, taip, jis atidarys abiem kryptimis, jei to neišjungėte. Ir tai yra normalu, jis taip sukurtas).

Paskutinė parinktis yra svarbiausia.

Target ratio for breakeven/full grid distance. Tarkime, turite 100 punktų dydžio tinklą. Jis atsidarys su tokiu lotu, kad šio naujo sandorio breakeven bus 100 * TargetRatio.

Ekrano nuotraukoje pateiktame pavyzdyje siūloma 0,5 reikšmė. Tai atitinka vienodo vidurkio metodą - tarsi atidarytumėte su vienodu lotu vienodais žingsniais. Jūsų "breakeven" visada yra tinklo viduryje.

Jei nustatysite, pavyzdžiui, 0,4 vertę, tai maždaug atitinka 1,25 tinklo daugiklį: jūsų atstumas iki "breakeven" yra pusantro karto mažesnis nei atstumas nuo "breakeven" iki blogiausios eilės.

Ir taip toliau.

Tai reiškia, kad racionalios vertės yra nuo 0,5 iki 0,35.

Viskas, kas viršija 0,5, yra nuolat pjaunamas tinklas. Viskas, kas mažiau nei 0,35, yra agresyvus daugiklis, statymas ant zero.

Svarbu! Robotas nežiūri į atsitraukimą nuo geriausio sandorio. Jis žiūri tik į atstumą nuo dabartinės kainos iki "breakeven" pozicijos. Ir jei šis atstumas yra didesnis, nei nustatyta nustatymuose - jis bus pasirengęs atsidaryti pagal signalą net ir tada, kai jau yra keletas pelningų orderių. Tai yra pirkti aukščiau esamų pirkimų ir parduoti žemiau esamų pardavimų.

Būtent taip jis sukurtas ir taip logiška!

Pelno surinkimo nustatymai

image.png.19898d798e9d6a00a8181951febe5757.png.aa89369026c611bb22c837d0ec47bf14.png

 • Tralo aktyvavimo taškas, proc. tikslinės vertės
 • Leistino atsitraukimo nuo tralo paleidimo procentinė dalis
 • Leistino atsitraukimo nuo tikslo procentinė dalis. Nuo tralo paleidimo pradžios iki tikslinio taško grįžtamumas kinta tiesiškai nuo vienos reikšmės iki kitos, vadinamojo "smūgio".
 • Diapazonas, valandomis. Tas pats nuotolio matuoklis, kaip ir signalinėje dalyje, tačiau atskiras. Čia jis naudojamas "taikinio" vertei nustatyti
 • Surinkimo algoritmo "godumo" lygis. Jei reikšmė lygi 0, jis visada paims tik blogiausio sandorio minlotą kaip pirmąjį rinkinį ir didins, kai kaina judės. Kuo didesnė "godumo" reikšmė - tuo didesnė "probleminės" pozicijos dalies, kurią ekspertas patarėjas įtrauks į pradinį rinkinį, procentinė dalis. Šis procentas taip pat priklauso nuo ištempto tinklelio pločio: kuo jis platesnis, tuo didesnis procentas reikalingas pradžioje - kad nešvaistytume sunkių lotų ištraukdami mažytes drawdown porcijas dėl atsitiktinių kainos, kuri jau pajudėjo norima kryptimi, svyravimų.
 • Piešti kvadratus ekrane
 • Parašyti kainas po šiais kvadratais. Tai labai gremėzdiška, bet tuo atveju, jei kam nors to prireiktų.
 • Sumažinti lotą ant priešingo signalo. Iš esmės - uždaryti jau užfiksuotą rinkinį, pavyzdžiui, pirkti, jei yra pardavimo signalas. Nelaukiant atsitraukimo
 • Uždaryti, kai bendras nuostolis bus mažesnis nei kainavo pinigų. Patogu, jei ilgai laukėte ir jau būtumėte iššokę
 • Uždaryti, kai bendras nuostolis yra mažesnis nei tiek ir tiek procentų didžiausio sumažėjimo. Tarkime, čia nustatėte 5 %, jūsų sumažėjimas išaugo iki 5000 JAV dolerių, kai jis atsitraukia iki 250 JAV dolerių - uždarome. Tai patogu testams, kad galėtumėte dažniau uždaryti ciklą ir pradėti naują - pabaigoje jis gali gana ilgai stumti kelis minlotus, kol uždaro viską pelningai.
 • Start Tracking Mode - stebėkite šį nustatymą! Šiuo nustatymu nustatoma, ką leidžiama daryti jūsų "tvarkymo" mašinai. 
 • Read only (watch don't touch) - jis viską skaičiuos, pieš, bet visiškai nelies pozicijos. Jis nenuims take ir stop, neužsidarys, kai ateis laikas uždaryti. Jis tikriausiai net nesudarys vidurkinimo. Tai yra numatytoji vertė
 • Close only- skaičiuoja viską ir uždaro poziciją, kai ateina laikas. Tačiau  neliečia pozicijos Take ir Stop, kol ji atidaryta - ir jie gali suveikti prieš jai pasiekiant tikslinį tašką. Tada jis "pamirš" viską, ką sekė, ir pradės nuo pradžių.
 • Clear stops on triggered - panaikins take-profit ir stop pozicijas sandoriuose, kurie yra rinkinyje, kurį jis pradėjo sekti. Šis rinkinys gali kisti - taigi galiausiai beveik visi sandoriai gali būti be take ir stopų - tačiau šis režimas bent jau garantuoja, kad viskas, ką jis pradėjo stebėti, bus stebima ir uždaryta taip, kaip tikėtasi (jei niekas į jį neįkiš savo purvinų rankų ar kitų ekspertų patarėjų).
 • Full control - iš karto pašalina visus take-profit ir stopus. Jokių netikėtumų, išskyrus Margin Call

Šiuos keturis režimus galite perjungti iš skydelio, atskirai kiekvienai krypčiai. Mygtukai keičia spalvą:

image.png.0335549ff255650d1a43a4e727f72e3b.png.133bbd342d020b31739eab2e7b749468.png

Rollover nustatymai

Paprastai per rollover spredai nebūna švelnūs, o jų padidėjimas labai tikėtina, kad jūsų stebima pozicija bus uždaryta korekcijoje, galbūt net su nuostoliu.

Štai kodėl aš pateikiau būdą, kaip apeiti rolloverį.

Tai dviašmenis kardas: robotas atsimins, ką tralino, ir visiškai nutrauks tralinimą. Net grafike bus matyti, kad viskas nustojo judėti kvadratuose.

O kai pauzė baigsis, jis patikrins, ar kaina vis dar viršija korekcijos uždarymo tašką.

Jei taip - jis tiesiog tęs toliau, tarsi nieko nebūtų nutikę.

Jei ne - jis pamirš šį rinkinį ir pradės nuo pradžių. Kartais gali būti apmaudu paleisti jau prikabintą didelį gabalą.

Kita vertus, testai parodė, kad tai daug patikimiau veikia apeinant. Ir pelningiau. Ir labiau nuspėjama.

Nustatymai yra trivialūs:

image.png.4ffcb7b570acfea29af38db5f30ec1e2.png.6cc078a5cd78a8041cd44d236e24cd5a.png

Apibendrinimas

Šis įrankis yra daugialypis. Viskam apie jį paaiškinti prireiktų savaitės. 

Taigi: skaitykite aprašymą, imkite testerį, įjunkite vaizdinį režimą ir žiūrėkite.

Jei kas nors neaišku, dar kartą perskaitome ir dar kartą pasižiūrime.

Po penkto karto užduokite klausimą su ekrano nuotraukomis, išsamiais žurnalais ir setais.

 

Ir jokiu būdu nestatykite ant realios sąskaitos, nesurinkę tam tikro seto rinkinio testeryje!!!!

Tai nėra Šventasis gralis, tai aštriai nušlifuotas įrankis - neatsargus naudojimas prives prie neišvengiamo kraujo praliejimo.

Stupido Helper.zip

Nuoroda į komentarą
Bendrinti kitose svetainėse

Prisijunkite prie pokalbio

Galite rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau. Jei turite paskyrą, prisijunkite kad skelbtumėt su savo paskyra.

Svečias
Atsakyti į šią temą...

×   Įkelta kaip turtingas tekstas.   Vietoj to įklijuokite kaip paprastą tekstą

  Leidžiama naudoti tik 75 šypsenėles.

×   Jūsų nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Vietoj to rodyti kaip nuorodą

×   Jūsų ankstesnis turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Paveikslėlių tiesiogiai įklijuoti negalima. Įkelkite arba įterpkite paveikslėlius iš URL adreso.

×
×
 • Sukurti naują...